601 754 472 | 601 808 824 biuro@eksi.pl

Kim jesteśmy

 

Jako grupa doradców działamy od 16 lat, wspierając polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w działaniach ukierunkowanych na rozwój, wzrost wartości oraz konkurencyjności funkcjonowania na rynku.

Realizujemy projekty w zakresie doradztwa finansowego oraz strategicznego w procesach inwestycyjnych, export finance, fuzji i przejęć oraz organizacji finansowania działalności biznesowej i rozwojowej. Doradzamy przy transakcjach sprzedaży i przejęć przedsięwzięć, corporate finance, pozyskujemy środki dla finansowania inwestycji w kraju i zagranicą, współdziałamy z firmami w procesach formułowania strategii i wdrażania zmian.

Spółka została powołana przez sześciu specjalistów (eksi – z gr. sześć, sześciu) posiadających wieloletnią praktykę w prowadzeniu licznych i zróżnicowanych projektów biznesowych i doradczych na rzecz przedsiębiorstw, instytucji, a także osób prywatnych.

Jako cel postawiliśmy sobie doradzanie najbardziej wymagającym Klientom i dostosowywanie sugerowanych rozwiązań do ich konkretnych potrzeb. Umożliwia to nasza znajomość specyfiki funkcjonowania istniejących gałęzi biznesu..