Wsparcie realizacji inwestycji

Dzięki połączeniu wiedzy o charakterze ekonomicznym i techniczno-organizacyjnym wraz z umiejętnością budowy szerokiego zespołu doradców, możemy kompleksowo obsługiwać procesy inwestycyjne realizowane przez naszych klientów. Inwestorzy decydujący się na skorzystanie z naszych usług mogą liczyć więc na profesjonalne wsparcie również w aspektach z pogranicza doradztwa ekonomicznego i technicznego.

Realizowane przez nas usługi doradcze to na przykład:

Przykładowe realizacje:

Projekt inwestycyjny typu „green field” budowy zakładu produkcji paliwa ekologicznego.      Projekt inwestycyjny dotyczący zmiany sposobu realizacji określonych procesów produkcyjnych.
Projekt obejmował pełną obsługę procesu inwestycyjnego – od pomysłu do finalnego uruchomienia zakładu. Wsparliśmy projekt zarówno na płaszczyźnie ekonomicznej (weryfikacja opłacalności, budowa struktury finansowania), jak i techniczno-organizacyjnej (wybór technologii, Generalnego Wykonawcy, dostawców poszczególnych urządzeń i linii technologicznych, przygotowanie niezbędnych analiz i wniosków do instytucji zaangażowanych w realizację niniejszego projektu).     Na zlecenie naszego klienta pozyskaliśmy środki pomocowe i zweryfikowaliśmy opłacalność planowanej inwestycji. Projekt obejmował również doradztwo techniczno-technologiczne oraz wsparcie w zakresie wyboru Generalnego Wykonawcy.
db
Opiekun produktuWaldemar PrzybyłaPrezes Zarządu, Wspólnik EKSI Consulting Sp. z o.o.
tel: +48 61 640 37 72e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, kierunek Zarządzanie i Marketing w zakresie Ekonomiki Przemysłu i Polityki Przemysłowej, specjalizacja – Inwestycje Kapitałowe. Studia ukończył w roku 1994. W latach 1997-2005 certyfikowany doradca ds. zarządzania (CMC).

Od 1991 roku pracujący w branży doradczej. W latach 1991-1993 współpracujący z firmą W.Frąckowiak i Wspólnicy (obecnie F5 Consulting) z Poznania. Współtwórca i współwłaściciel pierwszej giełdowej spółki doradczej Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. z Poznania, w latach 1993-2006 konsultant, Dyrektor odpowiedzialny za funkcjonowanie i rozwój obszaru doradztwa finansowego i biznesowego, w latach 2001-2005 Wiceprezes Zarządu Spółki, w latach 2005-2006 Prokurent. Wykładowca na wielu konferencjach i sympozjach. Od 2007 r. Prezes Zarządu EKSI Consulting Sp. z o.o.

Podczas pracy zawodowej uczestniczył i kierował licznymi prestiżowymi projektami z zakresu fuzji i przejęć. Ekspert w dziedzinie wycen, fuzji i przejęć oraz doradztwa w transakcjach kupna/sprzedaży i prywatyzacji podmiotów. Doradca Ministra Skarbu Państwa, Ministra Zdrowia oraz przedstawicieli samorządów w licznych projektach kapitałowych i restrukturyzacyjnych. Doradca Zarządów wielu spółek w obszarze konsultingu finansowego i rynku kapitałowego. Autor i współautor ponad 200 ekspertyz, opinii i analiz dotyczących problematyki finansowej dla firm z szeregu branż, w tym szczególnie branży energetycznej, przemysłu oraz transportu i komunikacji.

Specjalizuje się w finansowaniu i prowadzeniu dużych projektów inwestycyjnych oraz transakcjach kapitałowych.