Weryfikacja możliwości pozyskania środków pomocowych

Duża ilość istniejących programów i funduszy o charakterze pomocowym powoduje, że informacje o możliwościach pozyskania funduszy na planowane działania są rozproszone, co utrudnia ich skuteczną analizę i wybór właściwego programu pomocowego.

Posiadamy wiedzę z zakresu już istniejących i dopiero przygotowanych do uruchomienia programów o charakterze pomocowym, co pozwala na weryfikację planowanych przez naszych klientów działań pod kątem możliwości pozyskania środków z programów finansowanych ze środków rządowych, Unii Europejskiej lub innych organizacji. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości, pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie dla naszych klientów.

Nasze prace obejmują:
Prowadzone przez nas prace analityczne i koncepcyjne zwykle mają swoją kontynuację – naszym klientom udzielamy również wsparcia w przygotowaniu odpowiednich dokumentów aplikacyjnych, pozyskaniu finansowania oraz w rozliczeniu otrzymanych środków.
db
Opiekun produktu Damian Bernaciak Wspólnik
tel: +48 662 05 90 60 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wydział Ekonomii, kierunek Polityka i Ekonomika Turystyki oraz Wydział Zarządzania, kierunek Inwestycje Kapitałowe. Studia (dwa fakultety) ukończył w 2000 roku.

Od 2000 roku pracujący w branży doradczej. W latach 2000-2006 współpracujący ze spółką doradczą Doradztwo Gospodarcze DGA S.A. z Poznania. W latach 2000-2002 Konsultant Departamentu Doradztwa Biznesowego, 2002-2004 Menedżer ds. Rozwiązań Biznesowych odpowiedzialny za kreowanie i sprzedaż usług. W latach 2004-2006 utworzył i kierował samodzielnym zespołem odpowiedzialnym za pozyskiwanie finansowania inwestycji przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej. Od 2007 r. Wspólnik EKSI Consulting Sp. z o.o.

Podczas pracy zawodowej kierował i uczestniczył w licznych projektach z zakresu doradztwa finansowego oraz w dziedzinie szeroko pojętej pomocy UE. Ekspert w pozyskiwania finansowania inwestycji ze środków pomocowych UE dla przedsiębiorstw. Ekspert kluczowy w dużych, ogólnokrajowych i międzynarodowych projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Ekspert certyfikowany przez Ministerstwo Gospodarki w obszarze środków pomocowych. Realizował szereg projektów szkoleniowych zarówno dla sieci otoczenia biznesu (m.in. KSU), instytucji (m.in. pracowników Ministerstwa Skarbu Państwa) oraz przedsiębiorców. Wykładowca na wielu konferencjach i sympozjach.

Specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania dla firm z programów pomocowych UE.