Agrifirm Polska przejmuje Bacutil

Agrifirm climbs up

Konsolidacja producentów pasz


Dnia 30 czerwca 2017 r. Agrifirm Polska Sp. z o.o., spółka-córka holenderskiej ROYAL AGRIFIRM GROUP - międzynarodowego producenta pasz dla zwierząt, nasion, nawozów i pestycydów zatrudniającego ok. 3.000 pracowników w 10 krajach świata, ogłosiła zamiar przejęcia polskiego producenta pasz - BACUTIL Sp. z o.o. z Bedlna Radzyńskiego. Transakcja zostanie sfinalizowana po akceptacji przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Po więcej informacji w języku polskim zapraszamy na oficjalne strony Agrifirm Polska, a w języku angielskim na strony Feednavigator.com.

Ze strony EKSI Consulting proces prowadził Wojciech Górecki doradzając i negocjując warunki sprzedaży na rzecz właściciela udziałów BACUTIL Sp. z o.o.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rozwojem swojego biznesu poprzez transakcje M&A lub planujecie sprzedaż swojego przedsiębiorstwa - zapraszamy do kontaktu!
db
Opiekun produktuWojciech GóreckiWspólnik EKSI Consulting Sp. z o.o.
tel: +48 604 09 32 72e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, specjalizacja w zakresie Inwestycji Kapitałowych i Strategii Finansowych Przedsiębiorstw. Studia ukończył w 2003 roku. Ponadto absolwent studiów podyplomowych w zakresie wyceny nieruchomości.

W latach 2003-2006 współpracował z firmą Doradztwo Gospodarcze DGA SA. Pełnił obowiązki starszego konsultanta w Departamencie Doradztwa Finansowego. Od 2007 roku Wspólnik EKSI Consulting Sp. z o.o.

Doświadczenie zawodowe skupia się wokół problematyki opłacalności i finansowania inwestycji oraz fuzji i przejęć przedsiębiorstw. Uczestniczył i kierował wieloma projektami z szeroko rozumianego zakresu doradztwa finansowego, w tym: analizami podmiotów typu due diligence, wycenami przedsiębiorstw, również w powiązaniu z koncepcjami transakcji kapitałowych. Autor i współautor kilkudziesięciu ekspertyz i raportów analitycznych, w tym głównie w obszarze sektora biopaliwowego i energetycznego.

Prowadził szkolenia i wykłady w zakresie metodyki sporządzania studiów wykonalności inwestycji, wycen przedsiębiorstw oraz analiz strategicznych.

Specjalizuje się w obszarze fuzji i przejęć, usługach atestacyjnych oraz analizach opłacalności inwestycji.